Školení

Zpět

Přihláška zájemce o kurz

Pozor, zde se přihlašujete pouze jako zájemce o kurz, nikoli na konkrétní termín. Jakmile vypíšeme termín ve vámi požadovaném regionu, budeme vás informovat.

Základní údaje

účastník

*Na mail Vám bude zaslána pozvánka před konáním školení

Informace, které nám předáváte, zpracováváme podle Zásad zpracování osobních údajů.

Školení a získání certifikátu

Proškolení personálu a získání „Osvědčení o odborné způsobilosti prodejce vyhrazených léčiv“ je nezbytné pro zahájení a provozování prodeje vyhrazených léčivých přípravků v České republice. Úspěšný účastník kurzu obdrží vlastní certifikát, který jej opravňuje prodávat a manipulovat s vyhrazenými léčivými přípravky.

  1. Kompletní proces školení zaměstnanců zajišťuje společnost MEDIPOINT Services a.s. ve spolupráci s odbornými kapacitami z oboru farmacie a veterinárního lékařství.
  2. Poskytneme vám potřebné studijní materiály pro samostudium vašich zaměstnanců.
  3. Školení probíhá v dopředu stanovených termínech a lokalitách, ve větších městech pak i v pravidelných cyklech.
  4. Školení organizačně i technicky (prostory, občerstvení, projekční technika) zajišťuje společnost MEDIPOINT Services a.s.
  5. V případě velkého počtu zaměstnanců jednoho partnera (např. více poboček, hypermarkety apod.) je možné školení provádět ve vašich prostorách případně na základě Vámi požadovaného harmonogramu.
  6. Podmínkou pro přijetí do kurzu je věk nad 18 let, dosažené základní vzdělání, bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům.

Staňte se naším partnerem

Zkontaktujte nás mailem

Informace, které nám předáváte, zpracováváme podle Zásad zpracování osobních údajů.

nebo

Telefonicky

Staňte se naším partnerem

+420 734 453 490

pro akcionáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Zjistit více

V pořádku.