Novinky v nabídce

Nicorette® Léčivá žvýkací guma, gum.mnd 2 mg

VYHRAZENÝ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK. ČTĚTE PŘÍBALOVOU INFORMACI.

K odvykání kouření. Léčí závislost na tabáku, zmírňují touhu po nikotinu a  abstinenční příznaky i neodolatelnou touhu po cigaretě. Přípravky neobsahují dehet, oxid uhelnatý nebo další škodliviny.

Nicorette® Léčivá žvýkací guma, gum.mnd 2 mg

PARALEN Horký nápoj 500mg por.slv.sol.scc 12

Vyhrazený léčivý přípravek. Čtěte příbalovou informaci.

Účinný volně prodejný lék (bez cukru) zejména při horečce, při akutních bakteriálních a virových infekcích, bolesti zubů, bolesti svalů nebo kloubů nezánětlivé etiologie, menstruační bolesti.

PARALEN Horký nápoj 500mg por.slv.sol.scc 12

Nové termíny školení

V diáři naleznete nově vypsaná školení. Zeleně podbarvené termíny jsou aktuálně volné, červeně označené termíny jsou již obsazené. Kliknutím na tlačítko se Vám rozbalí podrobnosti o místě a čase konání a celkové kapacitě a také volné kapacitě daného školení.

Aktuálně nejsou k dispozici žádná školení. Můžete se přihlásit jako zájemce.

Nevyhovuje vám žádný termín a lokalita?

Nevadí. Přihlaste se jako zájemce o školení a my vás budeme informovat ihned, jakmile vhodný termín vypíšeme.

Odborný kurz prodejce vyhrazených léčivých přípravků

Pokud chcete svým zákazníkům nabízet možnost zakoupení vyhrazených léčivých přípravků, musí mít všechny osoby, které se budou na prodeji podílet nebo s přípravky manipulovat, certifikát odborné způsobilosti. Tuto podmínku stanovuje Zákon o léčivech č. 378/2007 Sb. a Vyhláška č. 106/2008 Sb. o správné praxi prodejců vyhrazených léčivých přípravků a o odborném kurzu prodejců vyhrazených léčivých přípravků.

Co to v praxi znamená?

  • Přihlásíte všechny tyto osoby na naše školení, která připravujeme s akreditovaným školitelem. Termíny kurzů připravujeme vždy dopředu na různých místech České republiky. Záleží pouze na Vás, jaké místo a čas vám vyhovuje.

Obsah kurzu

  • Kurz zahrnuje problematiku humánních léčiv, jejich skladování, mechanismus jejich působení a manipulace s nimi.

Rozsah kurzu

  • Kurz zahrnuje uvedení do problematiky farmakologie, vysvětlení základních pojmů, problematiku humánních léčiv a veterinárních léčiv, mechanismus jejich působení, případné nežádoucí účinky, zásady a legislativní podmínky manipulace s nimi, jejich skladování a také poskytování základní první pomoci.

Co je výsledkem

  • Po úspěšném složení testu získá takový účastník Osvědčení způsobilosti pro prodej vyhrazených léčivých přípravků s jeho jménem a doživotní platností. V tomto okamžiku může dotyčný zaměstnanec začít prodávat vyhrazené léčivé přípravky v rámci projektu MEDIPOINT.

Média o nás

Klinika zdraví

Klinika zdraví

Mít v cestovní lékárničce víc, než jen vyhláškou dané výrobky, se může vyplatit.

Celý článek

Forbes

Forbes

Příběh MEDIPOINT "Lékárny na cestách". Rozhovor s p. Petrem Malířem, CEO, MEDIPOINT SERVICES a.s.

Celý článek

Staňte se naším partnerem

Zkontaktujte nás mailem

Informace, které nám předáváte, zpracováváme podle Zásad zpracování osobních údajů.

nebo

Telefonicky

Staňte se naším partnerem

+420 734 453 490

pro akcionáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Zjistit více

V pořádku.