Novinky v nabídce

Nurofen pro děti por.sus.1x100ml pomeranč

Nurofen pro děti por.sus.1x100ml pomeranč

Vyhrazený léčivý přípravek. Čtěte příbalovou informaci.

Nurofen pro děti se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování) a k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů nebo uší, bolesti v krku a bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním. Přípravek nepodávejte dětem mladším 3 měsíců.

Dávkování při horečnatých a bolestivých stavech: obecně doporučená denní dávka přípravku je 20 – 30 mg/kg hmotnosti během jednoho dne v oddělených dávkách. Přesné dávkování najdete v příbalovém letáku u produktu.

Dr. Müller pastilky se šalvějí a vit. C, 36 past.

Dr. Müller pastilky se šalvějí a vit. C, 36 past.

Doplněk stravy

Pastilky proti bolesti v krku a optimalizaci funkce dýchacích cest. Šalvěj má uklidňující a příjemný účinek na krk, hltan a hlasivky, podporuje obranyschopnost organismu a imunitní systém. Pastilky pomáhají při vykašlávání. Obsahují vitamin C, med, šalvěj a další bylinné extrakty.

Dospělí 6krát denně a děti od 3 let 3krát denně rozpustit v ústech 1 pastilku.

Nové termíny školení

V diáři naleznete nově vypsaná školení. Zeleně podbarvené termíny jsou aktuálně volné, červeně označené termíny jsou již obsazené. Kliknutím na tlačítko se Vám rozbalí podrobnosti o místě a čase konání a celkové kapacitě a také volné kapacitě daného školení.

Město
Místo konání
Datum a čas prezentační části
Volná místa
Praha Penzion Šimanda, Šimanovská 47, 198 00 Praha Kyje 18.01.2019   9:00 30 (z 50 celkem) Přihlásit se
Brno Hotel Avanti, Střední 61, 602 00 Brno 16.01.2019   9:00 33 (z 50 celkem) Přihlásit se

Nevyhovuje vám žádný termín a lokalita?

Nevadí. Přihlaste se jako zájemce o školení a my vás budeme informovat ihned, jakmile vhodný termín vypíšeme.

Odborný kurz prodejce vyhrazených léčivých přípravků

Pokud chcete svým zákazníkům nabízet možnost zakoupení vyhrazených léčivých přípravků, musí mít všechny osoby, které se budou na prodeji podílet nebo s přípravky manipulovat, certifikát odborné způsobilosti. Tuto podmínku stanovuje Zákon o léčivech č. 378/2007 Sb. a Vyhláška č. 106/2008 Sb. o správné praxi prodejců vyhrazených léčivých přípravků a o odborném kurzu prodejců vyhrazených léčivých přípravků.

Co to v praxi znamená?

  • Přihlásíte všechny tyto osoby na naše školení, která připravujeme s akreditovaným školitelem. Termíny kurzů připravujeme vždy dopředu na různých místech České republiky. Záleží pouze na Vás, jaké místo a čas vám vyhovuje.

Obsah kurzu

  • Kurz zahrnuje problematiku humánních léčiv, jejich skladování, mechanismus jejich působení a manipulace s nimi.

Rozsah kurzu

  • Kurz zahrnuje uvedení do problematiky farmakologie, vysvětlení základních pojmů, problematiku humánních léčiv a veterinárních léčiv, mechanismus jejich působení, případné nežádoucí účinky, zásady a legislativní podmínky manipulace s nimi, jejich skladování a také poskytování základní první pomoci.

Co je výsledkem

  • Po úspěšném složení testu získá takový účastník Osvědčení způsobilosti pro prodej vyhrazených léčivých přípravků s jeho jménem a doživotní platností. V tomto okamžiku může dotyčný zaměstnanec začít prodávat vyhrazené léčivé přípravky v rámci projektu MEDIPOINT.

Média o nás

Klinika zdraví

Klinika zdraví

Mít v cestovní lékárničce víc, než jen vyhláškou dané výrobky, se může vyplatit.

Celý článek

Forbes

Forbes

Příběh MEDIPOINT "Lékárny na cestách". Rozhovor s p. Petrem Malířem, CEO, MEDIPOINT SERVICES a.s.

Celý článek

Staňte se naším partnerem

Zkontaktujte nás mailem

Informace, které nám předáváte, zpracováváme podle Zásad zpracování osobních údajů.

nebo

Telefonicky

Staňte se naším partnerem

+420 734 453 490

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Zjistit více

V pořádku.